Мъж заплаши да се самоубие при АМ "Тракия". Критичната ситуация се разигра малко по-рано днес.
Той се качил на оградата на мост над магистралата в близост до село Черногорово, застанал от външната й страна и казал, че ще скочи. За броени минути на мястото пристигнали униформени.
Движението и в двете посоки по магистралата беше спряно. Полицаите успели да го убедят да не скача. Той бил свален от надлеза.. Заради изчакването се били образували дълги колони от автомобили, и в двете посоки.
На място дойдоха медиатори, полицаи и пожарникари, които успяват да свалят мъжа от парапета. Транспортиран е към МБАЛ – Пазарджик за медицински преглед. По неофициална информация причината да иска да сложи край на живота си е разпра с любимата си жена.блиц
02 Юни 2026 година