Депутатите от ГЕРБ Петър Петров, Атанас Ташков и Стефан Дедев ще проведат приемна с пловдивчани, съвместно с кмета на район "Северен" Ральо Ралев.
Тя ще е в понеделник от 10.30 часа в районното кметство на бул. „Цар Борис ІІІ Обединител” № 22А. „Каним всички граждани, които желаят да поставят своите въпроси и предложения, да дойдат на работната среща с народните представители, на нея могат да получат полезна информация по местни и национални теми”, заяви райкметът. Ппиемната е третата подред – първата беше в район “Тракия”, а втората миналия понеделник в район “Западен”
Публикувана на
22 Март 2015 година
22 Март 2015 година
Още статии