Министърът на образованието и науката проф. Анелия Клисарова връчи на зам.-кмета на Пловдив Георги Титюков договор за изграждането на Младежки център. Спечеленият от общината проект е на стойност 2 243 320.31 лева и се финансира с европейски пари. Той ще е на три етажа и ще бъде най-вече за младежите в риск и неравностойно положени. Общината предвижда около центъра да бъде построен и спортен комплекс, който ще включва три футболни, две баскетболни, две волейболни игрища и тенис корт.
Публикувана на
29 Януари 2014 година
29 Януари 2014 година
Още статии