Новина от категория Свободна зона
Архив на публикациите

Слави се завръща като водещ


Слави Трифонов отново се завръща в телевизията като водещ. След дълга пауза, много промени и търсения Трифонов поема към сцената, която го превърна в символ.
От месец насам Дългия отново е седнал на стола си, за да прави така наречените "сухи тренировки", за да си припомни всичко и да няма гафове при завръщането му. Хората от екипа се радват, че в шоуто отново ще има енергия, хумор и онзи дух, който зрителите толкова години наред следяха всяка вечер.

"Нямаме официален коментар по темата, но г-н Слави Трифонов не напуска политиката", бе лаконичният отговор на въпрос към екипа от партията на водещия - "Има такъв народ".
Другата част от хората, които стоят зад Дългия в телевизия "Седем осми", пък тихичко се радват на новината, тъй като ако тя стане факт, рейтингът им ще се вдигне главоломно, като това ще спомогне и да взимат по-големи заплати.
Само преди дни "Шоуто на Слави" стана на 25 години и това бе отбелязано от Трифонов подобаващо с дълго видео в профила му.
"За този изключителен период в живота ми искам да благодаря на много хора, но като начало на покойния Албърт Парсънс, с когото подписах договор в Би Ти Ви, после и на Светлана Василева, която бе изпълнителен директор", започна въодушевено Слави. Той благодари и на всички, които в годините са били в предаването и като гости, а в края на видеото намекна, че ако "зрителите го искат като водещ, той ще се върне, за ужас на много други, за които се сеща".
"Разбира се, че Слави е изключителен професионалист и уникален шеф. Мога да кажа само хубави неща за него и би било добре, ако е решил да се върне. Той винаги си е вършил работата успешно и вади най-доброто от всеки от нас. В "Шоуто на Слави" научих страшно много неща. Никога не съм казвала, че отивам на работа, обожавах мястото, на което танцувам. Научих се как да работя с екип и с различни хора", казва за Дългия неговата бивша любима - Мартина Огнянова от балет "Магаданс". Днес тя е майка на четири дечица и живее с мъжа си Николай Колев извън столицата. Зрителите познават брюнетката от ежедневната й поява на малкия екран, където всяка вечер в продължение на 11 години танцуваше в популярното шоу на Слави Трифонов.
Друго бивше гадже на Дългия - певицата Александра Раева, също споделя само хубави неща за професионализма на бившия си шеф. Тя също е категорична, че шоуто я е направило това, което днес е тя, а Слави е уникален като водещ.
Музиката я събира с него, когато печели конкурс за вокалистка през 2001 година в неговото шоу. След шест години любов двамата се разделят, а едва преди няколко години Алекс призна открито, че са били влюбени.
"Да, знам, че аз съм голямата любов на Слави. Той ми го е казвал много пъти. Но дори и да не ми го беше казвал, аз като жена го усещах и знаех, че е точно така", споделя Александра.
В едно от редките си откровения Трифонов също разкри, че когато бил на 41 години, усетил истински трепети, които му подействали "като удар с чук". За всички запознати с любовната им история няма съмнение, че говори за Алекс. Двамата дори живеят заедно и стигат до годеж.
И друг най-близък до Трифонов човек си тръгна от екипа му в началото на ноември - Иво Сиромахов. Именно той бе човекът, който водеше вместо Слави предаването.
Причината писателят и режисьор да направи тази крачка е политическа, като още преди време в интервю за "България Днес" Сиромахов призна, че не е част от "Има такъв народ" и не иска да влиза в партията.

Публикувана на
10 Декември 2025 година