Новина от категория Ботев
Архив на публикациите

Само точка в Монтана

Видяна: 166600 пъти

Монтана и Ботев (Пловдив) завършиха при резултат 1:1 срещата между двата тима от 20- ия кръг на „А" група. Пловдивчани стартирха по-добре мача и стигна до две добри възможност. В 7- ата минута удар на Грегъри Нелсън попадна в ръцете на Христо Иванов.
В 20- ата минута Йордан Христов центира отдясно, но изстрелът с глава на Даниел Генов мина над вратата.
Монтана отговори с опасен шут на Здравко Лазаров от фаул, който бе избит блестящо от Виктор Голас. Това бе и последната добра възможност за първите 45 минути.
Второто полувреме започна с по-добра игра на Монтана и домакините откриха резултата в 58- ата минута. Точен за тима на Емил Велев бе Атанас Илиев, който се разписа на празна врата след подаване на Борислав Балджийски.
„Канарчетата" наложиха натиск и Лъчезар Балтанов възстанови равенството, след като се възползва от неразчетено излизане на Христо Иванов и прати в мрежата лошо избитата от вратаря топка.
До края на срещата Балджийски можеше да отбележи втори гол за Монтана, но Голас се намеси блестящо./нюзбг
Сн.: botevplovdiv.bg